2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Przymorze Małe
Dodane 20 maja 2024

Pomocnik przy produkcji elementów metalowych OD ZARAZ

Wynagrodzenie

4 650 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w Gdańsku na stanowisko POMOCNIK ŚLUSARZA

Obowiązki:

  • Konserwacja instalacji na hali produkcyjnej

  • wykonywanie bieżących napraw

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie u klienta na podstawie umowy o pracę

  • Przyuczenie do wykonywanej pracy

  • wynagrodzenie miesięczne od 4650 zł brutto

  • możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagamy:

  • Sprawności fizycznej

  • chęci do pracy

  • umiejętności obsługi prostych narzędzi i elektronarzędzi

  • znajomość podstawowej wiedzy z zakresu obsługi maszyn jest dodatkowym atutem

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontaktgrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest, e-mail: IODgrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 906198392