2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 30 kwietnia 2024

Pomocnik produkcji - zasypowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, oferująca swoje produkty na rynku krajowym i zagranicznym w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: POMOCNIK PRODUKCJI-ZASYPOWY

Twój zakres obowiązków

  • przewożenie oraz terminowe zaopatrzenie w surowce procesu produkcyjnego

  • prowadzenie dokumentacji magazynowych i produkcyjnych

  • pomoc w przygotowaniu stanowiska pracy, pomoc w przyłączeniu urządzeń peryferyjnych

  • współpraca z Ustawiaczem i Brygadzistą

  • dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami

  • wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska

Nasze wymagania

·         rzetelność, dokładność i zaangażowanie

·         dobra organizacja czasu pracy

·         umiejętność pracy w zespole

·         gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym – ruch ciągły

·         dodatkowym atutem będzie ukończony kurs na wózki widłowe.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim

·         możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·         szkolenia odpowiadające potrzebom w/w stanowiska

·         pracę w przyjaznej atmosferze

Przesłanie aplikacji CV jest wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko oraz oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w CV przez administratora danych MM Produkt Polska Sp. z o.o.. Szczegóły dotyczące polityki ochrony danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej: www.mmprodukt.com w zakładce kontakt: RODO-KLAUZULA INFORMACYJNA

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 802329141