2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Strzelce Opolskie
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik pracownika produkcji i magazynu

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na automatyzowanej produkcji chemii domowej oraz środków czystości.

Obowiązki:

  • kontrola jakości gotowych wyrobów, wizualna ocena

  • pakowanie towarów w kartony lub koszyki

  • układanie kartonów na palety

  • ustawienie maszyn na produkcji (będzie przeprowadzone szkolenie)

  • przestrzeganie zasad BHP

  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • chęć do pracy i nauki

  • dobra kondycja fizyczna

  • brak alergii na składniki produktu

  • doświadczenie w pracy na produkcji/fabryce

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie 4 242 – 4 800 brutto miesięcznie.

  • Nadgodziny są płacone 100% + dopłata 20% za zmiany nocne.

  • Bonus w wysokości 500 netto miesięcznie za skorzystanie z własnego zakwaterowania.

  • Karta obiadowa oraz zniżka na artykuły chemii domowej.

  • Szkolenie BHP i badania lekarskie.

  • Odzież robocza i obuwie.

  • Opieka koordynatora.

  • Aplikacja mobilna Dreman.

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 891125981