2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Zachodniopomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Szczecin
  7. Cukiernik, piekarz - Dąbie
Dodane 18 kwietnia 2024

Pomocnik piekarza - Szczecin Prawobrzeże

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pomocnik piekarza

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie surowców do produkcji zgodnie z wytycznymi,

  • ręczne lub mechaniczne formowanie i dzielenie ciasta,

  • sumienne wykonywanie poleceń brygadzisty zmianowego,

  • obsługiwanie maszyn i urządzeń piekarniczych,

  • wypiekanie wyrobów piekarniczych z zachowaniem zasad technologicznych

  • układanie wyrobów na wózki piekarnicze oraz do pojemników,

  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,

  • dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia oraz maszyny produkcyjne,

  • utrzymywanie higieny,

Wymagania:

  • przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny,

  • chęć do pracy,

  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilność zatrudnienia,

  • praca w godzinach 17-1,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 898900576