2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Łagiewniki-Borek Fałęcki
PRI INKOP Sp. z o. o.
Dodane 22 kwietnia 2024

Pomocnik operatora wiertnicy

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis PRI INKOP Sp. z o. o. zajmująca się kompleksowym budownictwem inżynieryjnym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnik Operatora Wiertnicy

Miejsce pracy: praca na terenie całego kraju

Zadania na stanowisku:

-wykonywanie ziemnych prac budowlanych,

-montaż instalacji w technologii bezwykopowej,

-realizacja innych poleceń osoby nadzorującej pracę.

Wymagania:

-chęć pracy w terenie oraz gotowość do wyjazdów służbowych, dyspozycyjność (praca w delegacji).

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

-możliwość poszerzania swoich kwalifikacji,

-niezbędne narzędzia pracy,

-zakwaterowanie oraz dieta delegacyjna,

-ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach od 07:00 do 15:00. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z dopisaniem następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.))

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 685597022