2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Legnica
Dodane 05 kwietnia 2024

Pomocnik operatora stacji monitorowania alarmów

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Przedsiębiorstwo Usługowe JAREXS Sp. z o.o. to trzydziestoletnie doświadczenie i rozpoznawalna marka. Od początku naszej działalności współtworzymy rynek outsourcingu, specjalizując się w usługach z zakresu ochrony fizycznej osób i mienia oraz utrzymania czystości.

Aktualnie z uwagi na rozwój naszej firmy poszukujemy pracownika na

stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę

• system zmianowy: 12h - praca przeważnie w nocy oraz

weekendy

• komfortowe warunki pracy

• wsparcie merytoryczne w codziennych obowiązkach ze strony

przełożonych i współpracowników

• stabilne zatrudnienie w rzetelnej firmie o ugruntowanej pozycji

na rynku

• możliwość rozwoju zawodowego i stałe podnoszenie kwalifikacji

Wymagania:

• niekaralność potwierdzona wpisem z Krajowego

Rejestru Karnego

• samodzielność w działaniu,

• umiejętność obsługi komputera

• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Ramowy zakres obowiązków:

• telefoniczna obsługa klientów

• obsługa bazy danych

• wykonywanie czynności proceduralnych związanych z otrzymaniem

sygnałów alarmowych i technicznych chronionych obiektów,

• współpraca z operatorem stacji monitorowania alarmów,

Opis wykonywanej pracy:

Praca przy komputerze polegająca na obsłudze systemu

komputerowego, odbioru i analizy sygnałów z obiektów monitorowanych, operator

reaguje na stany nieprawidłowe zgłoszone przez system uruchamiając odpowiednio

przypisane i opisane procedury

Stanowisko pracy przygotowane dla osób niepełnosprawnych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PU JAREXS Sp. z

o.o. ul. Okólna 1a, 59-220 w Legnicy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia

procesu rekrutacji na stanowisko POMOCNIK OPERATOR STACJI MONITOROWANIA ALARMÓW, na

podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z

29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do trzech (3) miesięcy od

rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących

Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania

oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do

przenoszenia danych.

Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody

w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania,

którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej

cofnięciem.

Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do

organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul.

Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy

czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu

rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 797889766