2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 14 maja 2024

Pomocnik operatora maszyn

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Colours Factory to najdynamiczniej rozwijająca się firma z sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. Oferujemy różne technologie druku, m.in. druk offsetowy, cyfrowy o jakości offsetu, druk UV. Działamy globalnie, nasz multibrand zatrudnia obecnie ponad 700 osób. Umiejętnie łączymy technologię z wyobraźnią, aby nasze produkty i usługi nie tyko spełniały oczekiwania Klientów, ale je wyprzedzały.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pomocnik operatora maszyn

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc operatorowi ,

  • zgłaszanie do przełożonych wszelkich niezgodności dotyczących wykonywanych wyrobów oraz awarii maszyn i urządzeń,

  • praca zgodnie z procedurami i ustalonym harmonogramem produkcji.

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemach zmianowych,

  • zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych, premie świąteczne,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

  • proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy na najnowocześniejszych maszynach,

  • przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 915394790