2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oborniki Śląskie
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomocnik Operatora Maszyn Stolarskich

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Claudie Design - wiodący producent mebli tapicerowanych, obecnie poszukuje osoby na stanowisko: POMOCNIK OPERATORA MASZYN STOLARSKICH

Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby pracować z naturalnym drewnem i chciałby tworzyć z nami nowoczesne meble, które zachwycają swoim wyglądem i funkcjonalnością klientów na całym świecie to szukamy do naszego zespołu właśnie Ciebie

Twój zakres obowiązków:

  • odbiór elementów drewnianych z maszyn

  • sortowanie jakościowe elementów

  • dbanie o maszyny stolarskie

  • dbanie o urządzenia stolarskie

  • zachowanie czystości na stanowisku pracy

  • współpraca z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęci do nauki nowych rzeczy

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • nie musisz mieć doświadczenia - nauczymy Cię wszystkiego

To oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych

  • Możliwość ustawicznego rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • zestaw narzędzi i ubrań roboczych

O nas

Kim jesteśmy?

Claudie Design od 40 lat tworzy krzesła tapicerowane, które doceniają Klienci na całym świecie. To także miejsce, w którym koncentrujemy się nie tylko na produkowaniu wyjątkowych krzeseł, ale także staramy się przyciągnąć nietuzinkowych ludzi.

Jesteśmy otwarci na osoby pracowite, pełne pasji i kreatywne- ważny jest Twój głos!

Szanujemy różnorodność, bo ona nas wspiera w nieustannym rozwoju. Dzięki temu każdy znajdzie u nas swoje miejsce. W zamian oferujemy nie tylko świetną atmosferę, ale również konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Teraz Twój ruch!

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych".

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 893974702