2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Grabówek
Dodane 26 kwietnia 2024

Pomocnik operatora maszyn

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ostrowski-Pilachowski Sp. J. to wiodący producent materiałów reklamowych dla firm kosmetycznych wytwarzających farby do włosów. Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Nasze produkty trafiają nie tylko na rynek polski, ale również do wielu krajów, głównie Unii Europejskiej oraz na rynki Europy Wschodniej i Azji. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na zlecenie na stanowisko POMOCNIKA OPERATORA MASZYN.

Zadania:

  • pomocnik operatora maszyn

 Oczekiwania:

  • bez doświadczenia (do przyuczenia)

  • mile widziane zdolności manualne

Oferujemy:

  • pracę w firmie o bardzo dobrej i stabilnej pozycji na rynku,

  • umowa zlecenie

  • praca zmianowa: dwie zmiany (w godz. 7-15 i 15-23)

Informacje o firmie

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.ostrowski-pilachowski.com/rodo

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w ofercie pracy następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Ostrowski – Pilachowski sp. j. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na zlecenie / pomocnik operatora maszyn. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres email podany w treści ogłoszenia.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 909657650