2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Kolbuszowa
Dodane 17 maja 2024

Pomocnik operatora folii

Wynagrodzenie

4 342 - 4 742 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kolbuszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Newborn Plastic Sp. z o.o. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pomocnika operatora Folii

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy obsłudze wytłaczarek do produkcji folii,

  • Monitoring parametrów technicznych i jakościowych wytwarzanego produktu,

  • Ocena jakości wykonanych wyrobów,

  • Dbanie o stan techniczny urządzeń, porządek i przestrzeganie zasad BHP.

  • Raportowanie przebiegu zmiany.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • Zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wytłaczarek do produkcji folii,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowane pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych pracowników,

  • Możliwość awansu na wyższe stanowiska w zależności od zdobytych umiejętności i doświadczenia,

  • Bony i paczki świąteczne

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesłania CV.

Lokalizacja

Kolbuszowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kolbuszowa
ID: 695089098