2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Dachowa
Dodane 03 kwietnia 2024

Pomocnik operatora CNC

Lokalizacja

Dachowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Pomocnik operatora CNC.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         Kontrola ilościowa i jakościowa towarów

·         Pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki

·         Praca przy wykańczaniu detali po obróbce CNC oraz obsługa maszyn produkcyjnych

·         Realizacja planów produkcyjnych

·         Współpraca z osobami kierującymi działem

·         Utrzymywanie we właściwym stanie czystości stanowiska pracy

WYMAGANIA

·         Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

·         Znajomość rysunku technicznego

·         Sprawność manualna

·         Chęci do pracy

OFERUJEMY

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

·         Dostęp do szkoleń i możliwość dalszego rozwoju zawodowego w branży CNC

·         Prywatną opiekę medyczną PZU

·         Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

·         Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

·         Praca w systemie 2 zmianowym, wolne weekendy

·         Premie: regulaminową i uznaniową

CV prosimy kierować na adres mailowy.

Lokalizacja

Dachowa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dachowa
ID: 909123468