2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Witnica
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik operatora

Lokalizacja

Witnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POMOCNIK OPERATORA NA DZIALE PRZETWÓRSTWA

Zadania:

  • pomoc operatorowi w obsłudze maszyn i produkcji,

  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu,

  • współpraca z zespołem w celu zapewnienia ciągłości produkcji i sprawności procesu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach mile widziane / nie konieczne

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • premie i dodatki

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość pracy na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych

  • prywatne ubezpieczenie na życie dofinansowane przez Lamix

  • bogaty pakiet socjalny (np. cykliczne wycieczki, dofinansowania, bony)

ID: 1

Lokalizacja

Witnica,

Lubuskie

Lubuskie, Witnica
ID: 872293783