2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Pomocnik na śmieciarce, pracownik porządkowy

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Alkom Firma Handlowo- Usługowa oferująca kompleksowe usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymania terenów zewnętrznych i zieleni poszukuje: pomocników na śmieciarki, pracowników porządkowych

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek, sortowanie odpadów komunalnych

  • prace porządkowe

  • zamiatanie, opróżnianie koszy na śmieci

Oczekujemy:

  • doświadczenie w branży

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 909595600