2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Targówek
Dodane 26 kwietnia 2024

Pomocnik na produkcji

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FANO Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych i opakowań na roli, dedykowanych do automatów etykietujących i pakujących dla branży spożywczej, mięsnej, mleczarskiej, piekarniczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej oraz dla producentów chemii gospodarczej i środków czystości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • Dyscyplina, sumienność i uczciwość

  • Dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako pomocnik drukarza

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany ( pon-pt)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów i oprzyrządowania niezbędnego do realizacji produkcji

  • Dbanie o czystość  maszyn i  porządek na stanowisku pracy

  • Realizacja obowiązków zgodnie z planem produkcyjnym i obowiązującymi procedurami

  • Współpraca z drukarzem, wspólna realizacja zleceń

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej na rynku pozycji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia stanowiskowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fano Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Fano Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Łodygowej 30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 497917859