2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Lućmierz
GOLDBECK Elementy Polska
Dodane Dzisiaj o 08:50

Pomocnik Montera / Ślusarza elementów stalowych

Lokalizacja

Lućmierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. jest zakładem produkcyjnym konstrukcji stalowych, wytwarzamy elementy stalowe na potrzeby grupy GOLDBECK.

Stanowisko: Pomocnik Montera/ Ślusarza konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy (Praca stacjonarna)

GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o., Lućmierz ul. Przemysłowa 3, 95-100 Zgierz

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • min. roczne doświadczenie w pracy ślusarza / spawacza konstrukcji stalowych,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość obsługi elektronarzędzi,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.

Zakres zadań:

  • pomoc przy montażu stalowych konstrukcji spawanych, w oparciu o dokumentację konstrukcyjno-technologiczną,

  • wykonywanie spoin szczepnych podczas montażu,

  • obsługa urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego,

  • podstawowe prace ślusarskie.

Mile widziane:

  • znajomość obsługi spawarki,

  • uprawnienia do spawania metodą MIG/MAG,

  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

Oferujemy: ·

  • pracę zmianową na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,

  • dodatek pieniężny na dojazdy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  •  kartę MyBenefit, MultiSport,

  • dofinansowanie do żłobka/ przedszkola dziecka,

  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,

  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",

  • premię z zysku firmy,

  • paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,

  • świetne warunki pracy (nowy Zakład),

  • uprawnienia niezbędne na stanowisku pracy,

  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  •  możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lućmierz,

Łódzkie

Łódzkie, Lućmierz
ID: 755707581