2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrzeszów
Dodane 01 maja 2024

Pomocnik Montera Rusztowań - praca za granicą!

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Zadania:

  • Wykonywanie prac pomocniczych przy montowaniu, demontowaniu przebudowywaniu rusztowań na zewnątrz i wewnątrz obiektów
  • Przetransportowywanie elementów rusztowania ze składu elementów na budowie na miejsce montażu
  • Sortowanie, czyszczenie i układanie elementów rusztowania

Wymagania:

  • Chęć nauki nowego zawodu oraz zdobycia doświadczenia

Oferujemy:

  • Stawkę od 13,60 €/godz. brutto  do 18,02 € /godz. brutto
  • 3 dniowy kurs na pomocnika montera rusztowań z gwarancją zatrudnienia!
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Transport na miejsce pracy i dobry standard zakwaterowania
  • Regularne zjazdy do Polski
  • System poleceń - poleć znajomego, a dostaniesz nawet do 3000zł brutto!
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (kursy, szkolenia, certyfikaty, naukę języków obcych, dofinansowanie do dalszego kształcenia)
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wczasów, biletów do kina, teatru, na basen itp.),

Miejsce pracy: Holandia/Belgia/Niemcy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 914137003