2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Rojów
Dodane 22 kwietnia 2024

Pomocnik montera rusztowań / Monter rusztowań

Wynagrodzenie

60 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rojów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: SzwecjaDoświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy na terenie Szwecji lub Niemiec ?? Ta oferta jest dla Ciebie.

Firma GLT Spółka Akcyjna poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy

Nie wymagamy doświadczenia, pomagamy w uzyskaniu niezbędnych uprawnień do pracy. Praca od zaraz.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 60 złoty brutto/h

  • Pełny zakres ubezpieczeń i świadczeń zgodnych z Kodeksem Pracy – umowa o pracę

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Ciągłość zatrudnienia

  • Regularne zjazdy do Polski

  • Transport z/na miejsce pracy

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia i odzież roboczą

  • Podatek dochodowy płatny w miejscu wykonywania pracy

  • Premię za polecenie nowego pracownik do pracy

Zakres obowiązków:

  • Prace pomocnicze związane z montażem i demontażem rusztowań

  • Montaż i demontaż rusztowań

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy na wysokościach

Lokalizacja

Rojów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rojów
ID: 788527783