2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Krapkowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Pomocnik montera instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma: OpolKan Service Mazur Sp.k. z Krapkowic

www.opolkan.pl

Branża: wodno-kanalizacyjna

Stanowisko: Pomocnik montera instalacji wodno- kanalizacyjnych

Zakres obowiązków: pomoc monterowi przy czyszczeni kanalizacji pojazdem WUKO oraz inspekcjach TVC kanalizacji.

Nie wymagamy znajomości obsługi specjalistycznego sprzętu – po zatrudnieniu zapewniamy szkolenia stanowiskowe.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).

  • Niezbędne szkolenia.

  • Przyuczenie do zawodu.

  • Wynagrodzenie: od 4500 PLN plus premie półroczne.

Wymagania:

  • Odpowiedzialny stosunek do wykonywanych obowiązków.

  • Dyspozycyjność.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 601 080 128 lub przesłanie CV na e-mail.

 Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

INFORMACJA

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy, że:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych j jest OpolKan Service Mazur Sp.k, z siedzibą: ul. Prudnicka 24, 47-300 Krapkowice.

2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych na podany adres e-mail lub pisemnie na adres wymieniony w punkcie 1.

3.      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy.

4.      Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty udzielające wsparcia OpolKan Service Sp. z o.o. Sp.k na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia danych osobowych.

5.      Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

6.      Posiada Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

7.      Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania urzędu w zakresie ochrony danych osobowych.

8.      Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa. Ich niepodanie może skutkować odmową rozpatrzenia kandydatury w procedurze rekrutacyjnej, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 909652128