2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Jaworzno
Dodane Dzisiaj o 15:51

Pomocnik montera instalacji sanitarnych / Pracownik fizyczny

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI SANITARNYCH / PRACOWNIK FIZYCZNY

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno

Zakres obowiązków:

·         Pomoc przy pracach montażowych urządzeń i instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.,

·         pomoc przy utrzymaniu i bieżącym serwisowaniu i konserwacji obiektów, urządzeń i instalacji,

·         wykonywanie drobnych prac budowlanych i naprawczych,

·         wykonywanie prac gospodarczych,

·         transport i zaopatrzenie miejsc prowadzenia prac,

·         utrzymanie czystości w miejscu prowadzonych prac.

Wymagania:

·         wykształcenie min. zawodowe,

·         praktyczna obsługa narzędzi, maszyn, elektronarzędzi,

·         prawo jazdy kat. „B”,

·         zaangażowanie i chęć do pracy,

·         punktualność,

·         umiejętności manualne oraz sprawność fizyczna,

·         znajomość branży sanitarnej i budowlanej,

·         uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut.

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         pakiet socjalno- pracowniczy, odzież i środki BHP,

·         rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,

·         samochód służbowy w godzinach pracy,

·         niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy,

·         profesjonalne zaplecze techniczne,

·         Karta multisport.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 911979378