2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Dodane 17 czerwca 2024

Pomocnik Montera

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

BFS szklane zabudowy - zajmuje się sprzedażą i montażem zadaszeń szklanych w konstrukcji aluminiowych oraz całej gamy systemów osłon słonecznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pomocnika Montera konstrukcji aluminiowych , systemów osłonowych

Miejsce pracy:

Lublin plus okolice

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie techniczne materiałów do montażu.

  • Montaż systemów osłonowych , konstrukcji aluminiowych według projektu.

  • Dbanie o miejsce pracy, powierzone narzędzia

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane ale nie jest wymagane

Prawa jazdy kategorii B

  • Wykształcenie średnie - techniczne

  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi

  • Optymistycznego podejście do świata i ludzi.

  • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej, umiejętność planowania, zaangażowania w pracę oraz chęć rozwoju.

Kandydatom oferujemy:

Wynagrodzenie godzinowe 22-23/h na rękę w zależności od umiejętności i zaangażowania + premia uznaniowa.

Umowę zlecenie lub umowę o pracę . Miłą atmosferę w miejscu pracy

Możliwość rozwoju poprzez awans.

Zaineresowany ? Zadzwoń lub napisz do nas. Może właśnie na Ciebie czekamy...

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 638928376