2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Pruszcz Gdański
Dodane 13 maja 2024

Pomocnik Montera

Wynagrodzenie

6 100 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dzień Dobry

Mała firma z Kaszub poszukuje pracownika na stanowisko pomocnika montera wind i podnośników dla osób niepełnosprawnych. Nie masz doświadczenia w montażu wind? To nie problem, przeszkolimy Cię w tym zakresie. Wymagamy jednak podstawowej wiedzy w zakresie mechaniki obsługi elektronarzędzi,  wiedzy elektrycznej.

Praca głównie na terenie województwa pomorskiego, chociaż zdarzają się dalsze wyjazdy. Trzeba być przygotowanym na pracę w delegacji do 5 dni roboczych (weekendy w domu).

Obowiązki

·         Montaż i instalacja wind dla osób niepełnosprawnych różnych producentów.

·         Rozwiązywanie problemów technicznych i diagnozowanie usterek.

Kwalifikacje

·         Umiejętności montażowe, mechaniczne, obsługi elektronarzędzi

·         Podstawowa wiedza elektryczna

·         Uprawnienia SEP do 1 kV – jeżeli nie masz, to skierujemy Cię na kurs i egzamin

·         Uprawnienia do prowadzenia samochodu (kat. B)

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie - poszukujemy osoby, z którą zwiążemy się na dłużej

·         Uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 918103470