2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dojutrów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomocnik / Młodszy specjalista / Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Dojutrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. poszukuje pracownika do działu kadr i płac.

Bierzemy pod uwagę kandydatury na stanowisko od "Pomoc" do "Specjalista" w zależności od posiadanych kwalifikacji

Ogólny Opis stanowiska:

·        Prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

·        Sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych,

·        Rozliczenie urlopów, zwolnień lekarskich itp.

·        Rozliczanie czasu pracy

·        Sporządzenie świadectw pracy

·        Sporządzenie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia,

·        Naliczanie wynagrodzeń,

·        Zgłoszenia oraz przygotowywanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON, PIT

·        Współpraca z pozostałymi działami firmy.

·        Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniach,

·        Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy i zarządu,

·        Monitorowanie zmian w przepisach prawnych.

·        Znajomość warunków i zasad zatrudniania cudzoziemców

Wymagania:

·        Mile widziane doświadczenie

·        Znajomość tematyki prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i bhp,

·        Znajomość programu SYMFONIA, PŁATNIK, oraz pakietu Microsoft Office,

·        Dokładność, sumienność

·        Dobra organizacja pracy

·        Biegła znajomość obsługi komputera

·        Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole

·        Wysoka kultura osobista

Nasza Firma oferuje:

·        Stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

·        Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace na pełen etat

·        Niezbędne narzędzia do pracy

·        Wsparcie merytoryczne,

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przyuczenia do zawodu

·        Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

·        Pracę w młodym, dynamicznym zespole

·        Przyjazną atmosferę

·        Możliwość korzystania z ZFŚS

Proszę o przesyłanie CV

Lokalizacja

Dojutrów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dojutrów
ID: 915188636