2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Olszynka
Dodane 02 kwietnia 2024

Pomocnik Mechanika samochodowego

Lokalizacja

Gdańsk, Olszynka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Wymagania:

- Chęć do podjęcia pracy i nauki zawodu mechanika.

- Sumienność i punktualność

- Doświadczenie, chociaż niewielkie, przy naprawach pojazdów

- Mile widziane osoby niepalące

Obowiązki:

- Pomoc wykwalifikowanym mechanikom w pracach naprawczych

- Utrzymanie w czystości warsztatu, pomieszczeń socjalnych oraz zlecone prace porządkowe okresach letnim i zimowym (np. zamiatanie, zmycie podłogi, wyrzucenie śmieci, rozpalenie w piecu grzewczym)

- Pomoc przy dostarczaniu części (wymagane prawo jazdy kat.B)

- Wykonywanie prac naprawczych przy pojazdach w zależności od stopnia wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

- praca od poniedziałku do piątku

(praca w soboty tylko w wyjątkowych wypadkach)

- stawka stała

- premie

- możliwość nauki fachu pod okiem doświadczonych mechaników

- wypłaty miesięczne (bez opóźnień)

Oferty z CV lub krótkim opisem siebie, doświadczenia i umiejętności proszę składać w wiadomosci lub osobiście w biurze na ul. Olszyńskiej 3 w Gdańsku.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Olszynka
ID: 743357973