2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Katowice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Szopienice-Burowiec
Dodane 04 kwietnia 2024

Pomocnik mechanika Samochodów Ciężarowych

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Piwowarczyk Sp. z o.o. zatrudni osobę do pracy na stanowisko Pomocnik mechanika Samochodów Ciężarowych

Obowiązki :

Praca głównie przy bieżących obsługach ciągników ciężarowych i naczep

Oferujemy : Umowa o pracę

Praca w systemie jednozmianowej: 9:00-17:00

Zarobki – podstawa 3500 zł netto, nadgodziny płatne, wyjazdy na awarię płatne dodatkowo

Ogólne zarobki wynoszą ok.7000 złotych do ręki.

Doświadczenie nie obowiązkowe: rozumieć podstawy mechaniki.

Miejsce wykonywania pracy: Katowice, Ul. Obrońców Westerplatte 87, 40-337

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu 5OI-OO7-75O, 5II-7I5-523

Piwowarczyk Sp. z o.o. прийме на роботу особу на посаду Автомеханік

Обов'язки: Робота обслуговування вантажівок та напівпричепів

Пропонуємо: Трудовий договір

Робота в одну зміну: 9:00-17:00

Заробіток - базовий 3500 злотих на руки, оплата понаднормових, екстрені поїздки оплачуються додатково.Загальний заробіток близько 7000 злотих.

Досвід не обов*язковий, потрібно розуміти основи механіки.

Місце роботи: Катовіце, вул. Obrońców Westerplatte 87, 40-337

зацікавлених осіб звертатися за телефоном 5OI-OO7-74O, 5II-7I5-523

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 881403484