2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pruszków
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomocnik Mechanika (podesty ruchome)

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma AA Herkules Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Pomocnik mechanika

Miejsce pracy: Pruszków

Twój zakres obowiązków

-pomoc przy przeglądach i konserwacji podestów ruchomych należących do firmy,

-współpraca z innymi pracownikami firmy,

-przygotowanie maszyn do wynajmu.

Nasze wymagania

-mile widziana podstawowa znajomość mechaniki i elektryki,

-dyspozycyjność,

-prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

-przeszkolenie w zakresie pracy przy podestach ruchomych,

-stałą pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzin,

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę,

-pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia,

-niezbędne i profesjonalne narzędzia do wykonywania obowiązków,

-szkolenie pracownika wprowadzające do wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez AA HERKULES Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ks. Mjra Karola Woźniaka 18, 40-389 Katowice, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000956457, REGON: 52147118200000, NIP: 9542837756.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatności dostępną na stronie internetowej www.aaherkules.pl i akceptuję jej postanowienia. Pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 893980236