2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Wołomin
Dodane 10 kwietnia 2024

Pomocnik mechanika motocyklowego - Montaż i naprawa quadów Wołomin

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OGŁOSZENIE O PRACE - POMOCNIK MECHANIKA MOTOCYKLOWEGO

W związku z dynamicznym rozwojem i prowadzonymi inwestycjami, firma MOTO PELIKAN poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

POMOCNIK MECHANIKA MOTOCYKLOWY

Miejsce pracy:

Wołomin ul. 1 maja 47

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Składanie nowych pojazdów

  • Przygotowywanie do użytkowania nowych pojazdów

  • Wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z arkuszami przeglądowymi

  • Diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw

  • Przygotowywanie pojazdów do wysyłki

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii

  • Uczciwość, sumienność, punktualność i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat.B mile widziane

  • Chęci do pracy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia

Kontakt telefoniczny pod numerem: 50*******10

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 744510217