2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Oliwa
Carter Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomocnik / Mechanik Samochodowy w ASO Toyoty Gdańsk lub Kowale

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nasze wymagania

  • wykształcenie mechaniczne minimum zawodowe

  • prawo jazdy kategorii B

  • minimum staż lub praktyka w zawodzie mechanika samochodowego w przypadku mechanika, w przypadku pomocnika wskazane przynajmniej wykształcenie mechaniczne

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • zaangażowania i nastawienia do pracy w zespole

  • osiąganie zalecanego przez importera poziomu wyszkolenia zwieńczonego odpowiednim certyfikatem

  • opcjonalnie uprawnienia energetyczne SEP do 1kV

Twój zakres obowiązków

  • obsługa okresowa pojazdów samochodowych

  • weryfikacja i naprawa pojazdów samochodowych

  • podstawowa wiedza związana z diagnostyką komputerową

  • dbałość o powierzone mienie oraz zachowanie porządku w miejscu pracy

  • przestrzeganie regulaminów i przepisów związanych z bezpieczeństwem pracy

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym

  • możliwość odbywania niezbędnych szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet medyczny po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • dogodne warunki finansowe

  • przyjazne warunki pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma Carter jest jednym z najdłużej działających autoryzowanych dealerów Toyoty w Polsce. Jesteśmy także częścią Grupy Chodzeń - jednej z większych grup dealerskich w kraju, mającej w ofercie samochody marki Toyota, Lexus i Maserati. Poza salonami w Warszawie i Piasecznie posiadamy stację dealerską w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 260, a w listopadzie 2022 roku otworzyliśmy kolejny nowoczesny obiekt w Kowalach przy ulicy Magnackiej 9 na południowej granicy Gdańska.

Dzięki nieustającemu rozwojowi i zwiększającej się co roku sprzedaży oraz bez względu na sytuację i wydarzenia ostatnich lat i miesięcy nie tylko NIKOGO nie zwolniliśmy, a wręcz stale rekrutujemy nowych pracowników, zapewniając im stabilne miejsce pracy i rozwoju.

Dołącz do nas w Gdańsku lub Kowalach, być może wolny wakat czeka właśnie na Ciebie!

Przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wskazywanie lokalizacji Gdańsk lub Kowale

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 890250877