2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Lubelskie
  6. Lakiernik, blacharz - Lublin
Dodane 19 kwietnia 2024

Pomocnik Lakiernika Samochodowego

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Auto Broker powstała w 1993 roku w celu sprzedaży pojazdów montowanych w Fabryce Samochodów w Lublinie. Obecnie Auto Broker Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Mełgiewskiej 10 posiada autoryzację marek Citroen, Hyundai, Suzuki, Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Opel oraz Jeep. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma posiada ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. W związku z ciągłym, dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zleconych napraw lakierniczych pod nadzorem lakiernika

  • Przygotowywanie powierzchni pod lakierowania, polerowanie

  • Kontrola jakości wykonanych prac

Nasze wymagania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie na proponowanym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny klikając w przycisk „Aplikuj”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 822017970