2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Załuski
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomocnik Lakiernika - lakiernia proszkowa - oprawy oświetleniowe

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Załuski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spectra Lighting Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność na rynku oświetleniowym w roku 2003, po przekształceniu powstałej w 2000 roku firmy Spectra s.c. Głównym celem działalności naszej firmy jest profesjonalne projektowani, produkcja i sprzedaż oświetlenia. Prowadzimy także kompleksową obsługę inwestycji w zakresie dostaw oświetlenia, połączoną z fachowym doradztwem w dziedzinie techniki świetlnej.

Miejsce pracy: Załuski, Powiat płoński

Opis stanowiska:

  • Wieszanie i zdejmowanie detali na lakierni

  • Dbanie o czystość stanowiska lakierniczego

  • Kontrola jakości powierzchni

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Skrupulatność

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV i załączonych do niego dokumentach, jak list motywacyjny dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji, prowadzonego przez Baumalog Sp. z o. o. oraz wyrażasz zgodę na udostępnienie tych danych wskazanemu powyżej podmiotowi dla wskazanych powyżej potrzeb zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Załuski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Załuski
ID: 843216459