2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Lubelskie
  6. Lakiernik, blacharz - Lublin
Dodane 03 maja 2024

Pomocnik lakiernika

Wynagrodzenie

80 - 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje Obowiązki:

  • kompleksowe przygotowanie samochodu do malowania

  • usuwanie wgnieceń, nierówności, zadrapań

  • oklejanie samochodu przed malowaniem

  • nakładanie i szlifowanie szpachli

  • demontaż elementów karoserii

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie zawodowe lub doświadczenie w lakiernictwie samochodowym

  • praktyczna znajomość ręcznego lakierowania metodą natryskową

  • znajomosc różnych techniki szlifowania i lakierowania

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia - belgijska umowa o prace

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

  • 13 wypłata

  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii (150€ po przepracowanym 1 tygodniu)

  • Ekocheques: 250 € za rok

  • Bieżące wsparcie ze strony polskiego koordynatora

  • Przejście na stały kontrakt po okresie próbnym

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Zastanawiasz się czy ta oferta jest dla Ciebie?

Poszukujesz pracy w Belgii , ale ta oferta nie spełnia twoich oczekiwań?

Aplikuj lub skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie a z checia opowiemy ci o szczegółach!

Osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

KRAZ nr 22675

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914616105