2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Młyny
Dodane 10 kwietnia 2024

Pomocnik kierowcy/ładowacz nieczystości stałych

Lokalizacja

Młyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o.

Wynagrodzenie: stawka zostanie ustalona po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej.

Miejsce wykonywania pracy: Młyny 111A, 37-552 Młyny, woj. Podkarpackie.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Obsługuje kilka tysięcy odbiorców, do których należą klienci zarówno indywidualni  jak i instytucjonalni. Osiągnięcie i utrzymanie współpracy z odbiorcami usług jest ciągłym wyzwaniem, lecz konsekwencja i upór w działaniu determinują do poszerzania obszarów swojej działalności. Spółka ciągle się rozwija, aby zapewniać klientom wysoką jakość usług oraz dbać o środowisko naturalne.

W związku z prężnym rozwojem Spółki, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Pomocnik kierowcy/ładowacz nieczystości stałych (Empol - Oddział Młyny).

Zakres obowiązków:

- załadunek i rozładunek odpadów.

Wymagania:

- sprawność fizyczna,

- chęci do pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:

- praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, oraz rozwoju,

- pracę w dobrej atmosferze, w nowo tworzonym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy. Kontakt pod numerem telefonu: 78*******11.

Prosimy aby przesłane CV zawierały poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Młyny,

Podkarpackie

Podkarpackie, Młyny
ID: 828851850