2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Młyniska
Dodane 13 maja 2024

Pomocnik instalatora pomp ciepła

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w instalacji i serwisie systemów pomp ciepła oraz fotowoltaiki . Poszukujemy pomocników instalatora, który będzie asystował naszym zespołom przy montażu pomp ciepła. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na szczegóły, masz zdolności manualne i chcesz rozwijać się w branży energii odnawialnej, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Asystowanie przy montażu pomp ciepła w domach, firmach oraz innych obiektach

  • Pomoc w przygotowaniu terenu i instalacji potrzebnych komponentów

  • Wykonywanie prostych prac instalacyjnych pod nadzorem doświadczonego instalatora

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości i terminowości prac

  • Zachowanie standardów bezpieczeństwa i przestrzeganie procedur firmy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki od doświadczonych instalatorów

  • Umiejętność obsługi prostych narzędzi i maszyn

  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy na budowie lub w branży instalacyjnej będzie mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 915199836