2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Elbląg
Dodane 22 maja 2024

Pomocnik instalatora, pomocnik budowlany, pomocnik serwisanta

Wynagrodzenie

3 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Praca szuka człowieka!!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i wzrostem zainteresowania oferowanymi usługami, poszukujemy osób do pracy na stanowisku POMOCNIK: instalatora, serwisanta, budowlany...

Praca na okres czerwiec - wrzesień z możliwością dalszej współpracy

Zakres obowiązków:

*prace pomocnicze przy montażu klimatyzacji i wentylacji

*utrzymanie czystości na powierzonym stanowisku

*dbałość o powierzony sprzęt

Nasze wymagania:

*doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

*chęć do pracy

*chęć nauki

*sumienność

*punktualność

*dyspozycyjność

*prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

*Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

*Pracę w zgranym zespole

*Perspektywę dalszej współpracy

*Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

*Atrakcyjny system motywacyjny - po okresie próbnym

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 920294103