2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik Instalatora - Montera sieci światłowodowych | Niemcy

Wynagrodzenie

11 000 - 13 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dla niemieckiej firmy w dziedzinie sieci komunikacyjnych i technologii transmisji, Jindella Sp. z o.o., poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnika Instalatora - Montera sieci światłowodowych

Miejsce pracy: Weil am Rhein, Niemcy (Południowa Badenia)

Obowiązki:

  • Wykonanie infrastruktury światłowodowej zgodnie z planami

  • Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych sieci światłowodowej

  • Porządkowanie dokumentacji wdrożeniowej

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie środków bezpieczeństwa

  • Działania zorientowane na klienta

Oczekiwania:

  • Mile widziane osoby zaczynające swoją karierę lub zmieniające branżę

  • Techniczne wykształcenie zawodowe będzie atutem

  • Wiedza w zakresie technologii kablowej, montażowej i/lub napowietrznej będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole, motywacja i inicjatywa

  • Orientacja na usługi i klienta

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Co oferuje klient:

  • Wynagrodzenie brutto od 2.500 - 3.000 EUR/ miesięcznie - współmierne do doświadczenia i umiejętności + BENEFITY

  • Bezpieczeństwo europejskiej firmy - stała niemiecka umowa o pracę

  • Fachowe przeszkolenie dotyczące wiedzy teoretycznej oraz specjalistyczne szkolenia praktyczne

  • Kurs języka niemieckiego

  • Możliwość pracy na urządzeniach najnowszej generacji

  • Możliwość rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji

  • Pomoc przy formalnościach i zakwaterowaniu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV poprzez formularz z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanym umowami współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Jindella Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanym w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (t. j. Dz. U. z 2019r., poz. 1781). Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Jindella Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jestem świadoma/świadomy, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem".

Zapraszamy do aplikowania, zastrzegając sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 888414932