2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Wilda
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomocnik instalatora/Instalator instalacji teletechnicznych

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy kandydatów na stanowisko montera/instalatora instalacji teletechnicznych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie tras kablowych

  • układanie okablowania

  • montaż urządzeń

Od kandydatów wymagamy:

Zaangażowania, wysokiej estetyki pracy, otwartości na wiedzę, dokładności, punktualności, niekaralności, prawa jazdy kategori B, mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe.

Oferujemy umowa o pracę. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. Możliwość pracy B2B.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie aktualnego CV na krzysztofkijewski(a)gmail.com lub kontakt tel: 69*******71

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez CW Krzysztof Kijewski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 784183853