2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Mława
Dodane Dzisiaj o 08:04

Pomocnik hydraulika - Mława i okolice

Wynagrodzenie

3 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

evoEnergy – „Mamy coś, czego nie mają inni”

Od wielu lat promujemy ideę „Domu bez rachunków”, połączenia instalacji fotowoltaicznych z pompami ciepła.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko: Pomocnik Hydraulika

Szukamy chętnych do nauki, osób zaangażowanych i sumiennych, które chcą związać swoją przyszłość z firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku i w branży o ogromnej perspektywie wzrostu.

Opis stanowiska:

·        pomoc w montażu szaf hydraulicznych,

·        prace hydrauliczne,

·        usuwanie awarii i wymianę uszkodzonych urządzeń,

·        przeprowadzanie konserwacji.

Wymagania:

·        gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy,

·        chęć do nauki,

·        znajomość podstaw instalacji hydraulicznych i elektrycznych,

·        prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

·        możliwość wyboru umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B,

·        przed rozpoczęciem pracy profesjonalne szkolenie,

·        wyżywienie (dieta).

Jeżeli jesteś ambitny, nie boisz się wyzwań na drodze do dobrych zarobków i odpowiedzialności za swoją pracę – szukamy właśnie Ciebie! Pomożemy Ci przekuć twój talent w SUKCES ZAWODOWY

Prosimy o umieszczenie w CV poniższych zgód:

Zgoda na potrzeby obecnej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Evo Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Mławie, ul. Długa 12B, 06-500 Mława, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 714943, REGON: 369323697,

na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.”

Zgoda na potrzebny przyszłych rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Evo Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Mławie, ul. Długa 12B, 06-500 Mława, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 714943, REGON: 369323697, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.”

CV bez odpowiednich zgód nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że Administratorem danych jest Evo Enegry Sp. z o.o. z siedzibą w Mławie przy ul. Długiej 12B, 06-500 Mława, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 714943, REGON: 369323697, Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, nie odsyłamy CV.

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 790199951