2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 28 marca 2024

Pomocnik działu sprzedaży

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

Wspomaganie pracy zespołu sprzedaży:

 - wstępne rozmowy z klientami,

 - tworzenie ofert handlowych,

 - odpowiedzi na zapytania klientów oraz wysyłanie wiadomości poprzez różne narzędzia komunikacji,

 - pomoc w obsłudze: FaceBook, Instagram, Linkedin,

Wizyty u klientów w kraju jaki i za granicą (Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia).

Aktywne poszukiwanie klientów poprzez różne kanały.

Tworzenie zamówień i faktur w systemie sprzedażowym.

Analizowanie rynku tworzenie raportów według wzoru.

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne

Mile widziane doświadczenie w zakresie precyzyjnego rolnictwa.

Jesteśmy natomiast otwarci na kandydatów z różnych branż, pasja do nowinek technicznych będzie dużym plusem.

Dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowo mile widziany krajów nordyckich)

Umiejętność adaptacji i elastyczności w działaniu, kreatywność.

Gotowość do ciekawych podróży służbowych - Pozytywne nastawienie, - Bardzo dobra organizacja, dyscyplina i zdolność planowania.

Prawo jazdy kat. B

Mile widziana dobra znajomość programów graficznych

Oferujemy:

- Prace w międzynarodowej firmie, - Prace z najwyższej jakości produktem, - Prace w dynamicznie rozwijającej się organizacji ze stabilną sytuacją i cenioną marką,

- Dobre zarobki i system premiowy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 908133849