2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik drukarza Drukpol.Flexo

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowaniu maszyny drukującej zgodnie z instrukcją ustawienia maszyny

  • Kontrola druku podczas nieobecności drukarza

  • Pomoc w sprawdzaniu zgodności przygotowywanych surowców i materiałów zgodnie z dokumentacją, zakładanie, zdejmowanie rolek

  • Wywożenie podzespołów maszyny na myjkę i obsługa myjki

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Punktualność

  • Odpowiedzialność

Mile widziane

  • Rok doświadczenia w pracy na produkcji

To oferujemy

  • Szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku pod nadzorem doświadczonego zespołu oraz szerokie wsparcie merytoryczne.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy na samodzielnym stanowisku Drukarza.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu.

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Dodatkowy dzień wolny za urodziny.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

  • Kartę sportową Medicover Sport.

  • Miejsce parkingowe dla Pracowników.

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 891308477