2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomocnik drukarza do przyuczenia

Wynagrodzenie

4 800 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Drukarnia fleksograficzna Sigolabels wiodący producent etykiet samoprzylepnych jest doświadczoną, dynamiczną firmą, która docenia umiejętności i poświęcenie swoich pracowników, umożliwiając im rozwój osobisty i zawodowy. Pracownikami firmy są wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach i to im zawdzięczamy nasz sukces rynkowy i przewagę konkurencyjną.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pomocnika drukarza.

Firma mieści się w Tyńcu Małym (1km od Bielan Wrocławskich)

Zakres obowiązków:

przygotowanie maszyny do procesu rozpoczęcia druku

komplementacja materiałów do wykonania zlecenia (papier, farby, polimery itp.)

uzbrajanie maszyny w wykrojniki

wsparcie drukarza podczas procesu druku

przygotowywanie farb do druku

wymiana płyt drukujących

mycie podzespołów drukujących

Wymagania:

sumienność , dokładność, dbałość o szczegóły i detale

rozpoznawanie szerokiej palety barw

umiejętność pracy w zespole

brak uczuleń na farby, rozpuszczalniki

praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę

szkolenie stanowiskowe

pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku

nowoczesny park maszynowy

pracę w przyjaznej atmosferze

możliwość dodatkowego zarobku

benefity

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Nie zapewniamy dojazdów do pracy.

Osobom poszukującym pracy dorywczej dziękujemy.

www.sigolabels.de

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 615064330