2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 30 kwietnia 2024

Pomocnik drukarza - Colours Factory

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w kraju i jednym z największych pracodawców w regionie. Drukujemy produkty, które pomagają naszym klientom osiągać sukces w biznesie. Jesteśmy firmą otwartą na różnorodność i zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Jesteśmy firmą otwartą na różnorodność i zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z obsługą produkcji:

Pomocnik drukarza

Zadania, które przed Tobą postawimy:

  • przygotowanie maszyny do druku - identyfikacja odpowiedniego surowca pod poszczególne zlecenie, przygotowanie płyt offsetowych, kontrola i uzupełnianie poziomu farby w kałamarzach,

  • kontrola i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych podczas procesu druku, tzn. surowca oraz farby,

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych przy maszynie - czyszczenie, smarowanie zgodnie z instrukcjami, zgłaszanie usterek, awarii maszyny,

  • składowanie i zabezpieczenie wyrobu gotowego na hali produkcyjnej,

  • zabezpieczenie surowców pozostałych po produkcji, właściwa segregacja odpadów poprodukcyjnych i dostarczanie ich do miejsc składowania,

  • współpraca z drukarzem oraz pozostałymi działami produkcji.

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie m.in zawodowe,

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych – warunek konieczny,

  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • odpowiedzialność, sumienność i wysoki poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki,

  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym równoważnym (12 godzinnym, godziny pracy to 7:00-19:00 lub 19:00-7:00).

Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych, premie świąteczne,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

  • proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy na najnowocześniejszych maszynach,

  • przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 900564331