2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Sady
Karolina Brodnicka
Dodane Dzisiaj o 15:38

Pomocnik Drukarza

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy liderem na rynku usług poligraficznych w Polsce. Dzięki najwyższej jakości oferowanych wyrobów, szerokiej gamie produktów, dużej elastyczności oraz kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych systematycznie umacniamy naszą pozycję na rynku polskim i europejskim. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomocnika Drukarza

 Wymagania:

  • Chęci do pracy w poligrafii

  •  Obowiązkowość i dokładność

  •  Gotowość do pracy trzyzmianowej w systemie czterobrygadowym tzn. 3 dni pracy po 12h (6:00-18:00 lub 18:00-6:00) 3 dni wolnego (bez wekendów)

Zadania:

  • Pomoc w przygotowaniu maszyny do druku

  • Dbałość o stan techniczny maszyny drukującej i jej czystość

  •  Wsparcie operatora w codziennych obowiązkach

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy i kompetencji

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póz. zm.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sady,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sady
ID: 902449473