2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Ursus
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik dostawcy kierowcy kat B Warszawa praca

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Pomocnik dostawcy kierowcy kat B - Warszawa umowa zlecenie

Oferujemy:

• Umowa zlecenie / stawka godzinowa 30 zł brutto

• Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)

Nasze oczekiwania:

• Prawo jazdy kat. B

• Energia i pozytywne nastawienie

• Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem i innymi Pracownikami

Zadania na stanowisku:

• Realizacja dostaw wody i produktów z oferty Eden do Klientów

• Obsługa i bezpośredni kontakt z Klientem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 909460970