2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Włochy
Dodane 01 maja 2024

Pomocnik budowlany

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą z branży budowlanej działającą od wielu lat na rynkach w Polsce i za granicą. W ramach projektów przemysłowych jak i w budownictwie mieszkaniowym zatrudniamy ponad 250 pracowników. Wykonujemy duże projekty budowlane, pełniąc funkcję wykonawcy lub generalnego wykonawcy. Dla potrzeb realizacji projektu budownictwa w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko POMOCNIK BUDOWLANY.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prace budowlane

  • wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami

  • prace porządkowe

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na budowie

  • dobra organizacja pracy

  • sumienność

  • uczciwość

OFERUJEMY

  • pracę na pełen etat (w godzinach 7.00-17.00)

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • odzież roboczą

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914109673