2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Olszewnica Stara
Dodane 23 maja 2024

Pomocnik aplikatora oraz aplikator ociepleń pianą PUR - LEGIONOWO

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olszewnica Stara

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

OCIEPLENI.PL jest firmą, specjalizującą się w wykonywaniu ociepleń budynków oraz termomodernizacji metodą natrysku piany poliuretanowej PUR.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy:

Aplikatorów piany PUR oraz Pomocników Aplikatora piany PUR

Zakres obowiązków:

·         Przygotowanie inwestycji pod kątem wykonania izolacji metodą natryskową,

·         Bieżąca obsługa maszyn przetwarzających pianę PUR,

·         Aplikacja piany PUR,

Wymagania:

·         Umiejętność obsługi urządzeń mechanicznych

·         Mile widziane doświadczenie przy pracy z natryskiem

·         Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E)

·         Zdolności manualne

·         Sumienność w wykonywaniu obowiązków

·         Dobra organizacja własnego czasu pracy

·         Umiejętność pracy w zespole i sytuacji stresowej

·         Determinacja w działaniu i zapał do pracy

·         Dyspozycyjność i solidność

·         Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie

·         Specjalistyczne szkolenia

·         Wsparcie techniczne

·         Szkolenia w terenie

·         Profesjonalne narzędzia pracy

Zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Green Point Solution Sp. z o.o. z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 6/27 00-374 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Lokalizacja

Olszewnica Stara,

Mazowieckie

Mazowieckie, Olszewnica Stara
ID: 920451553