2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Zielona Góra
Dodane 13 kwietnia 2024

Pomocniczy robotnik budowlany

Wynagrodzenie

4 500 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakład Usługowy "Pawluk" Krzysztof Pawluk

www.pawluk.org

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocniczy robotnik budowlany [kod zawodu: 931301]

Wymagania:

Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Nie wymagamy żadnego wykształcenia kierunkowego, liczą się dla nas umiejętności i doświadczenie w wykonywaniu drobnych prac budowlanych.

Prawo jazdy: mile widziane

Obowiązki:

Podstawowymi obowiązkami pracownika będzie:

  • pomoc przy mocowaniu i konserwowaniu rur oraz listew osłonowych do kabli sieciowych oraz światłowodów w mieszkaniach

  • drobne prace poinstalacyjne w mieszkaniach (uzupełnianie ubytków w ścianach, malowanie, mocowanie przewodów i gniazd)

  • drobne prace ziemne przy układaniu kabli

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz aktualnym numerem telefonu wyłącznie poprzez portal olx. Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Z.U.Pawluk ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez Z.U.Pawluk, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów. Administratorem tych danych jest Z.U.Pawluk Krzysztof Pawluk z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Przylep - Solidarności 6A/211. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być w każdym czasie odwołana.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 634542733