2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wiślinka
Dodane 08 maja 2024

Pomoce kuchenne do hotelu

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wiślinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Obecnie do naszego trzygwiazdkowego Hotelu RENUSZ w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko Pomoc kuchenna/zmywak.

Zakres obowiązków:

  • mycie i czyszczenie naczyń, narzędzi kuchennych oraz powierzchni roboczych,

  • pomoc w utrzymaniu porządku i czystości w kuchni,

  • współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego,

  • wypełnianie innych powierzonych obowiązków związanych z codzienną pracą w kuchni.

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dokładność i dbałość o szczegóły,

  • gotowość do pracy w zmiennych godzinach i w weekendy.

Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Wiślinka,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Wiślinka
ID: 916878601