2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Żoliborz
Beata
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomoc w sklepie internetowym Lilou (praca tymczasowa na maj)

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Do sklepu internetowego z biżuterią w okresie od 8 maja do 24 maja poszukujemy osoby do pomocy przy wiązaniu bransoletek - praca w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku, w tym jedna sobota pracująca.

Twój zakres obowiązków:

·       Wiązanie bransoletek - zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie i wsparcie (mile widziane zdolności manualne lub plastyczne).

·       Kompletacja zamówień internetowych.

·       Weryfikacja zamówień pod kątem poprawności.

 Nasze wymagania:

·       Dokładność oraz zaangażowanie w pracę.

·       Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne.

·       Umiejętność pracy pod presją czasu.

·       Dyspozycyjności (ilość godzin pracy uzależniona od ilości zamówień).

Miejsce pracy: ul. Lewartowskiego 6, Warszawa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 911018722