2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Marki
Dodane 24 kwietnia 2024

!!! Pomoc w kuchni/zmywanie - catering dietetyczny 3752/4325 netto !!!

Wynagrodzenie

5 193,58 - 5 987,37 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Natural Brands Sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną na produkcji wysokiej jakości zdrowej żywności. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Miejsce pracy: Warszawa Marki

Region: Mazowieckie

Aktualne zatrudnienie: ok 100 osób

Zakres obowiązków: praca na zmywaku oraz utrzymywanie czystości na kuchni

Film pokazujący pracę w naszym zakładzie:

youtube.com/watch?v=IYFJMSnXJss&t=325s

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja czasu pracy

  • rzetelność, terminowość

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego

  • odzież dostosowaną do warunków pracy

  • zakup żywności na preferencyjnych warunkach

  • pracę w komfortowych warunkach lokalowych

Sposób aplikacji:

  • wysyłka CV

Pracujemy poniedziałek - piątek, start 6:00!

Dla chętnych również praca w niedzielę.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Natural Brands Sp. z o.o. z siedzibą w Markach ul. Piłsudskiego 5C. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku.

Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 791209338