2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Magdalena
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomoc sprzątająca

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KIDS&Co. to Sieć Dwujęzycznych Przedszkoli i Żłobków w 9 miastach w Polsce. Nasza międzynarodowa społeczność, od ponad 19 lat wyznacza innowacyjne trendy w edukacji, bazując na światowych praktykach. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby jak najlepiej radziły sobie w zmieniającym się świecie. Poprzez szacunek do różnorodności, samorozwój, zdrowe nawyki, ciekawość świata, eksperymentowanie, pozytywną komunikację i zabawę pobudzającą do lepszego życia, jesteśmy przekonani, że #WykonujemyNajważniejszyZawodŚwiata.

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości i porządku w placówce,

  • zmywanie i wyparzanie naczyń po posiłkach,

  • dbanie o czystość placówki.

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie i szczególna dbałość o porządek i czystość,

  • sympatia i dbanie o dobro dzieci,

  • pozytywne nastawienie i entuzjazm,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,

  • ubezpieczenie OC i NNW,

  • pakiet sportowy i medyczny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913689952