2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Otwock
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomoc przy produkcji - Karczew, stała praca.

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób zainteresowanych praca w firmie produkującej małe produkty z metalu i stali (śruby, nakrętki, podkładki)

Praca w Karczewie – okolice cmentarza

System dwóch zmian (6-14 i 14-22) od poniedziałku do piątku, weekendy wolne.

Twoje obowiązki:

  • obsługa maszyn – nawiercanie otworów, wyginanie kawałków blachy

  • szlifowanie gotowego towaru, polerowanie

  • pakowanie gotowych wyrobów do kartoników

Od Ciebie oczekujemy:

  • dyspozycyjności poniedziałek – piątek w wskazanych wyżej godzinach

  • dokładności i umiejętności skupienia się na powierzonych zadaniach

  • zdolności manualnych i zmysłu technicznego

Co możemy zaproponować na start:

Umowa zlecenie na 6 miesięcy, po tym czasie umowa o pracę.

Stawka 28,50 brutto/h

 Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez formularz.

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 873802704